Написах
нещо –
и ми се
прииска –
на чистичко
да го препиша,
със ясни
знаци –
а не със
моя
неприличен
почерк –
за да го
има
дълго на
небето,
да се чете
от други
до звездите,
това
новородено
съзвездие
на ДУМИ.
Написано за
другите –
от други.
![]() | Днес | 1 |
![]() | Вчера | 41 |
![]() | Тази седмица | 42 |
![]() | Този месец | 943 |
![]() | Общо посетители | 204361 |